Flexibooks

Informace pro učitele

Na této adrese je možné po přihlášení otevírat v internetovém prohlížeči jakoukoliv knihu nebo pracovní sešit zakoupenou školou u firmy Fraus (skola s nadhledem.cz)

Truhlářské dílničky pro 3. a 4. třídy

Po Velikonocích se jedna ze tříd naší školy proměnila v truhlářskou dílnu.

Žáci 3. a 4. ročníku obdrželi polotovar ze dřeva, z kterého si pod vedením výtvarníka Marka Pilnáčka vyrobili vlastní dřevěnou hračku. Celé dopoledne bylo provoněno dřevem a děti si ho moc užily.

Dne 5.1.  jsme my, žáci 5.A třídy pod vedením třídní učitelky Mgr. Skřivan, zahráli a zazpívali v Mateřské škole na Karlově pohádku - Červená Karkulka.

Naším nejmenším kamarádům se pohádka líbila a odměnili nás dlouhým potleskem a sladkou odměnou. Všichni jsme si vystoupení moc užili.

Dne 15. 12. 2023 proběhla akce: vánoční jarmark

Ve středu 13. 12. 2023 v 17 hodin se v Aule Gymnázia Benešov uskutečnil vánoční koncert našich dětských sborů

Všem účinkujícím děkujeme za krásný kulturní zážitek v adventním čase

Dnes 5. 12. 2023 školou chodil Mikuláš s čerty a nechyběli ani andělé