-

aktualizováno | 3.3. 10:37:19

My se školy nebojíme

2. setkání

V pondělí 2. března otevřela škola opět své brány budoucím prvňáčkům. Zpívali jsme, hráli jsme si, povídali jsme, trénovali jsme pravolevou orientaci a užili jsme si zábavu s interaktivní podlahou.