aktualizováno |
15.3. 18:05:18
Karlovští čtvrťáci navštívili MěÚ Benešov, kde se dozvěděli zajímavé informace o fungování města.
Děti si mohly prohlédnout pracovnu pana starosty, městský kamerový systém i služebnu Městské policie.
Největším zážitkem byla technika a různé pomůcky, které strážníci používají při své práci. Děkujeme za pozvání.