-

aktualizováno | 15.3. 18:05:18

Karlovští čtvrťáci navštívili MěÚ Benešov, kde se dozvěděli zajímavé informace o fungování města.

Děti si mohly prohlédnout pracovnu pana starosty, městský kamerový systém i služebnu Městské policie.

Největším zážitkem byla technika a různé pomůcky, které strážníci používají při své práci. Děkujeme za pozvání.